Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podezřelé soubory

Poslední dobou se v počítači v dočasných souborech objevují složky,
které vypadají takhle: AAAAAAAAA.AAA
Počet písmen před tečkou je různý (5-30).
Některé jdou smazat, některé ne.
O co se může jednat?

instalni
1 antivir
2 antispyware
3 antirootkit
---
muzes vyuzit rady treba na foru www.viry.cz
---
pokud chces doopravdy vedet a krapet se v tom vyznas stahuj filemon,regmon,process explorer,autoruns.
---
jestli i tohle slideni nezabere vyuzij (pro zkusene) sluzby sandboxu (je to system v systemu-dokaze to z analyzovat)