Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čierne pozadie vo Windovse 7 aj napriek tomu, že nejde o nelegalnu kopiu

na W7 mam čierne pozadie aj napriek tomu, že je originalny. Ak ho zmením tak tam je požadovana tapeta pokial je počítač zapnutý aj cely den ale pri každom vypnutí a naslednom zapnutí tam znova nabehne black screen. Nevie mi pomôct ani test http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows/help/ge nuine/what-is-validation . Viete mi poradiť ? Na obrazovke nieje žiadne hlasenie, že sa jedna o nelegalnu kopiu. Pred 3 dnami som si zformatoval hardisk a nainštaloval W7. Dovtedy tam presne tento W7 bežal 3 roky.
Dakujem

instalacne cislo si zadaval jake/odkial?
instalacku si mal odkial? (nejaku okrekovanu/zavirenu z ulozto?)
V ovl.panely - system, hned na prvej karte naspodku mas napisane ze ci je win aktivovany a ci je pravy. Tusim tam je na to aj nejaky button este ale neviem zhlavy zavisi aj od win.