Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cooler Master Seidon 120M životnost

Zdravím chci se zeptat jestli někdo neví jakou maj uazvřený vodní chladiče životnost ? Někdo mi říkal že po roku a pul začne nějaká reakce (oxidovat) a za 2 roky užívání se to ucpe.
Ptám se jestl ito jsou nějaký fámy nebo to vydrží dýl ?

procesor mám AMD FX 8320 3,5 Ghz nataktované na 4,2 Ghz tak bych řekl že se vyplatí nebo i aio chladič by stačil ? do budocna páč až budou vycházet ty nový AMD zen tak bych nejspíš šel do nich tak mi todle vystačí na nějakej ten rok ne ? teďkon to mam rok a 1 měsíc.