Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s inštaláciou windowsu

Zdravím poradí mi niekto? inštalujem na čistý (naformátovaný) hdd windows 7 cez usb. Vždy sa zastaví inštalácia na Starting Windows , ďalej nepracuje (prestane svietit aj usb). V biose je nastavené spúštanie z usb ale len uefi, nieje tam nič kde by sa dalo nastaviť legacy ahci a podobné.Skúšal som aj iné usb klúče ale to isté.cez dvd tiež nereaguje.. Má stým niekto skúsenosť? ďakujem za odpovede

Tak mas vadny PC. (HDD mozes odpojit a skusit to aj tak). Skus RAM po jednej v roznych slotoch.
Alebo mas vadnu instalacku.

Ked tam je niekde v BIOSe ze povolit CSM tak az to povolis tak budes moct skusit aj legacy boot, ale nemusi to tam byt vobec zavisi od BIOSu/konretnej dosky.