Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 12000

Ahoj, jaký mobil do deseti tisíc? Zatím se rozmýšlím nad Lumií 930, LG G3 a iPhone 5S, ale jestli jsou i jiné dobré, tak mi je prosím napište. Díky

Tak stává se, že první výrobky čehokoliv ještě mají nějaké své nemoci, které se časem vychytají. Telefony, televize, auta,...

Jen doufám, že mi ty rámečky opraví. V Britexu se na to moc netvářili ač mi říkali, že o tom, že ty LG praskají, ví. Bohužel vyžadují perfektní stav telefonu, což po bezmála dvou letech opravdu není. Tak uvidíme, ale to je spíš kosmetická záležitost. Mě jde hlavně o funkčnost toho telefonu.

To přesně nevím, jelikož nabíjím z 99 % jen bezdrátově přes stanici. A tam čas nesleduju. Ale jednou, co jsem zkoušel nabíjet normálně z nuly, tak do 50 % se nabil poměrně rychle si myslím, pak to šlo trošku pomaleji. Ale odhadem z 0 na 100% tak hoďku a půl +-. Ale nechci kecat, jen hrubý odhad.

Ale nemyslím si, že by tam byl nějaký závratný rozdíl.

Urcite ne, to zminuji vyhradne, pokud ma tazatel dotaz na nejlepsi fotomobil, protoze tam to je relevantni. Pokud tazatel foti stejne jako ja tlacitky hlasitosti, tak je to samozrejme podstatna informace, tento tazatel se ale na nic takoveho nepta, proto nebyl duvod to zminovat.

Jinak teda kdyz uz jsme u toho, tak subjektivne se mi zda nejlepsim fotomobilem Samsung Galaxy S4 i9506, prijde mi, ze fotky z nej jsou takove nejprirozenejsi a proste se mi nejvic libi, nicmene vsimni si, ze jsem ho do vyberu nedal, nebot obecne ma Samsung Galaxy S5 vyssi vykon, takze tazatele bude dost pravdepodobne zajimat ten, ma prachuvzdornost (mirnou vodeodolnost) a celkove pusobi robustnejsim dojmem. Jednoduse bez nejake blizsi specifikace bych proti LG G3 a Zenfonu2 spise nasadil SGS5, ktere se tez do ceny vejde a je to hodne dobry smartphone. A neda se mu uz ani vycist ten mydlovy design predchozich rad od Samsungu, protoze je zaoblen podstatne mene.