Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přemapování klávesové zkratky

Zdravím.
Musel jsem si kvůli jednomu dokumentu nainstalovat Djvu plugin do IE a od té doby mi nefunguje správné jedno tlačítko myši - resp. místo klávesové zkratky, kterou jsem tlačítku přiřadil (ENTER) se mi ve Firefoxu a Thunderbirdu spouští Win hledání - tedy WIN+F a v IE se mi spouští hledání - tedy CTRL+E.
Plugin jsem odinstaloval, ovladač a sw k myši přeinstaloval a nic nepomohlo.
Netušíte jak na to? Trochu mě to žere.

Dík ML

ja by som potreboval takuto radu:
mam klavesnicu s notebookovskym rozlozenim klaveis a napr Backspace je velmi maly a takisto aj Enter..vedla bcksp je klavesa Home, vedla Enteru klavesa Pgdwon.... preto potrebujem spojit bckspc+home do jednej funkcie a to bckspace.... takisto Enter+pgdown = Enter... proste premapovat funkcie ktore su zbytocne pre mna, na tie ktore casto pouzivam.
dovod: nemozem sa trafit do klavies, ale musim sa fyzicky pozriet kde sa nachadza a opatrne tuknut..
existuje na to nejaky dobry soft ? dik