Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vyčištění PC se nic nezobrazí

Zdravim. Před třemi dny jsem rozebral PC, vyčistil včetně výměny teplovodové pasty jak na CPU tak na grafické kartě, na které mám vyměněný ventilátor za výkonější. Po sestavení se ale na monitoru nic nezobrazí. Pouze pokud připojím DVI konektor tak monitor rozpozná, že je něco připojeno. Pak ale zčerná jakoby nebyl zapojen do ničeho. Ventilátory běží, i na grafice, vše je zapojeno tak jako před vyčištěním. Základni deska je ukotvena na všech 6 sloupcích, speaker nic nehlásí. Monitor je odzkoušen, je v pořádku, i kabel. Pokud do grafiky zapojím televizi, problém je stejný. Máte někdo s tímto zkušenosti?

Sestava
AMD Phenom II X6 1090T
AMD Sapphire HD6970 2Gb, DDR5 + chladič Arctic accelero extreme III
16GB Kingstone RAM 1333Mhz
ASUS M5A78L zakl. deska
Corsair 800W zdroj

Kedze ti ventilatory idu a ak mas klasicky DISK a pocujes ze sa toci a stale nemas obraz na monitore tak problem bude v GRAFICKEJ KARTE=
Bud si zabudol zapojit do VGA kable zo Zdroju
alebo
tym ako si vymenil pastu na VGA tak si nieco poskodil tym rozobranim a poskladanim vetraku na VGA.