Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vlozit novou poznamku nebo ukol do kalendare android

Ahoj, prosim potreboval bych poradit. Kdysi jsem mel v mobilu ve vestavenem kalendari poznamku nebo ukol, nebo pripominku (nevim co to bylo), ze mi kazdy vecer v 8 hodin pipnul mobil a ukazala se mi informace na displeji abych si vzal lek. Ale po roce mi to zmizelo a vubec nemuzu prijit na to, jak se to tam dava znovu a jak se to presne nastavuje. Poradite mi prosim? Mam samsung galaxy s4, android 5.0. Moc dekuji. Ps: prosim polopaticky:-) Dekuji

1. zmáčkeš ikonu šedých kostiček (4x4), tím se dostaneš do menu aplikací (nahoře je možné přepnout - aplikace/nástroje).
2. najdeš si aplikaci "S plánovač" a ťapnutím ji spustíš.
3. v kalendáří máš vpravo nahoře tlačítko "+" - tím si přidáš událost. Kdy, v kolik, opakování a způsob připomenutí už ti asi radit nemusím, že?