Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nažloutlý obraz monitoru

Zdravím, mám doma 2 monitory (Asus VE228 z toho jeden pouze s D-Sub) a už delší dobu pozoruji, že jeden monitor (HDMI->MDMI) má takové lehce nažloutlé barvy oproti druhém (VGA->VGA) a začíná mi to vadit. Zkoušel jsem různé nastavení barev obou monitorů, reset nastavení, Win10 kalibraci obrazu, vyměnit HDMIčko, ale nic z toho nefunguje. Nevíte čím by to mohlo být?
88JpQqF.jpg
Díky

hdmi to urcite neovplyvnuje, Bud mas nejaky debilny farebny korekcny ovladac nainstaleny do win, alebo blbo nastavenu teplotu farby v jednom z monitorov v menu.
A rozne technologie panela maju aj rozne vypadajuce farby, to tak muselo byt uz od zaciatku.