Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada o sestavě

Zdravím bude vše sedět ? mám to určeno převážně na hraní. Předem děkuji!

Seagate Barracuda 7200.14 - 2TB

Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133

ASUS DRW-24F1MT, černá, bulk

MSI Z170A GAMING M3 - Intel Z170

Intel Core i7-6700K

Scythe SCNJ-4000 Ninja 4

Corsair Carbide Serie SPEC-03 Red LED

MSI GTX 980Ti LIGHTNING, 6GB

CORSAIR RM Series RM650 650W

SanDisk Extreme Pro SSD - 240GB

melo, by pokud teda sedi rozmery skrine, chladice, grafiky, to snad mas zkontrolovano, ze se to tam vejde.

ale neni to dobre slozene.

k pretaktovavacimu procesoru K bych nebral levnou M3 desku, ale z ohledem na pretaktovani bych si priplatil nebo pak nema vyznam brat K procesor.

zadnemu vyrobku se znackou Corsair neverim, natoz zdroji, ikdyz spis jen neco polepili, radeji bych vzal Seasonic nebo Chieftec.