Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty

Zdravím za jsem tu a píšu přišly mi domů komponenty a už mi to tu jede je se chci zeptat jestli mám normální teploty když jen tak tu píšu tak mam 45+- 2 stupně a když je to prý procesor zatížený na 100% intel extrem ulity stress test ukazuje mi tu do 70 %
MSI Z97 GAMING 5 - Intel Z97

Intel Core i7-4790K

Samsung SSD 850 EVO - 500GB, Basic

WD Caviar Blue EX - 1TB

NZXT S340, černá

SilentiumPC Grandis XE1236

ASUS SDRW-08U5S-U, stříbrná

Seasonic SS-650RM 650W

Kingston HyperX Savage 16GB (2x8GB) DDR3 1600 CL9

Corsair Air Series AF120 Quiet LED Red Edition, 120mm. 2ks

SATA je to do coho sa strka datovy kabel disku alebo mechaniky. Na niektorom mas problem. Mozes ich po jednom odpajat a uvidis kedy to pisat prestane.
V BIOSe neviem co si uz steloval ale moze byt aj tam nieco blbo tykajuce sa sata (zadefinovany napevno disk na kanali na ktorom ziaden neni apod), alebo mas naprd niektory SATA kabel (alebo vsetky :)

Mam dojem, že si nerozumíme. Ty snad u toho sedíš a vidíš jak je procesor vytěžován, ty si můžeš teplotu zkontrolovat teplotu v BIOSu .........
Někdo to skládal, tak má vědět jak je chladič nasazený, jak funguje regulace točáků, výměna luftu v krabici .........
(ode mě je to jen informace jak by to mělo optimálně fungovat s tímto procesorem a chladiče)

No takhle já u toho sedím a koukám do bedny tam je na desce takové počítadlo a tam jde vidět kolik je stupňů a ten chladič jsem tam dával já a nemyslím si že bych ho nedotahnul pasta tam je taky ale stejně ho asi sundam až tam budu ještě dávat jeden kit ramek a premazu to a víc si budu kontrolovat ten chladič

tak nevím jestli si ze mě dělá pc srandu je pravda že mám těd v pokoji menší teplotu než včera ale ted když tu píšu tak to neukazuje víc než 30 a v tom stress testu mi to ukazovalo do 60 není to nějak tou pastou že jí tam mám déle