Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém pri prihlasovaní do IB SLSP vo Firefoxe

Po uvedení nového IB Slovenskej Sporiteľne mám občas problém prihlásiť sa. Niekedy sa mi to podarí hneď, ale často až na tretí pokus alebo ešte neskôr. Teraz sa mi to nedarí vôbec. Pri každom pokuse zadám vždy moje číslo a heslo, čiže záložka heslo na stránke ib.slsp.sk. Po zavolaní na infolinku 0850 111 888 mi boli odoslané nasledovné inštrukcie:

Dobrý den posielam Vám nastavenie pre Internetbanking,

pre bezproblemove pouzivanie internetbankingu si skontrolujte nastavenia Vasho pocitaca
* verzia prehliadaca (Internet Explorer min. 6, Netscape Navigator 4.7x, Netscape Navigator 6)
* povolene sifrovanie SSL 128 bit
* povolene Cookies pre stranku ib.slsp.sk
* povolenu komunikaciu cez port 443 pre ib.slsp.sk

Povolenie sifrovania SSL si mozete skontrolovat v MIE Help - About Internet Explorer/O aplikacii Internet Explorer - pod udajmi o verzii sa nachadza udaj, ktory by mal byt min. 128 bitov. Povolenie sifrovacieho protokolu SSL si mozete nastavit v IE Tools/Nastroje - Internet Options/Nastavenie - Advanced/Spresnenie - Security/Bezpecnost - je potrebne povolit SSL 2.0 a 3.0.

Prijimanie Cookies si povolite v internetovom prehliadaci Internet Explorer v casti Tools/Nastroje - Internet Options/Nastavenia internetu -- Security Settings/Bezpecnostne nastavenia - v tejto zalozke si najdete Internet - Custom Level/ uroven - najdete cookies - povolit prijimanie cookies

Povolene spracovanie jazyka Java (Java Script) sa nastavuje cez Nastroje/Tools - moznosti Internetu - Upresnit

Povolenie komunikacie cez port 443 pre ib.slsp.sk sa nastavuje cez Tools - internet options - connestions - LAN Settings - Adress - zadate cislo portu 443

IB funguje aj s Firefoxom. Vlastne Netscape a Firefox je to isté. Pri IE problémy nie sú. Staršia verzia IB funguvala bez problémov, od uvedenia novej mám problém s prihlasovaním. Cookies a JS mám povolené, port 443 blokovaný nemám, pretože som nastavenie portov vo FF ani nenašiel a nikdy som nemal tento problém (zvyčajne ma najneskôr na tretíkrát prihlásilo). Od včera sa nedokážem prihlásiť vôbec. V Opere tiež nemám žiadny problém.

Firefox 2.0.0.3
Internet Explorer 6.0
Opera 9.2

Edit: Chybové hlásenie:
[http://img185.imageshack.us/img185/1881/schrnka01ta 8.th.gif]

Servus... IB SLSP pouzivam dost casto, no vzdy sa mi podarilo prihlasit na prvy pokus... od nasadenia noveho designu, som nemal ani jeden problem s prihlasovanim... pouzivam FF 2.0.0.3... ak to ide v ostatnych browseroch a len vo FF to nejde, tak ma napada taka vec, ci si neinstaloval nejake rozsirenia do FF...

Bolo to rozšírenie Flashblock. Keď bolo zakázané všetko fungovalo, ak som ho povolil, tak to už nešlo. Vyriešil som to to tak, že som ho povolil a v ňom som povolil zobrazenie flashov na ib.slsp.sk. Teraz už funguje všetko ako má. Neviem prečo, ale tie rozšírenia ma vôbec nenapadli. Ďakujem.