Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem pri pisani

ZDravim,
zaujimalo by ma preco sa stalo toto. Prihlasoval som sa na jeden web a ked som zadaval login shift a V mi zacalo pisat same ggg. Presiel som do wordu a tam zase ggggg a po chvili same bbbbb. Uz sa mi to dnes stalo druhy X. Ked to zastavim tak dalej pisem v pohode. SOm myslel ci nieje zaseknute tlacidlo, ale vyzera aj vyzeralo byt v poriadku.

Zkus vyměnit klávesnici (máš-li notebook, připoj externí).
Pokud to bude dělat i pak, můžeš mít v systému nějakou breberku, např. keylogger. Pak doporučuji proskenovat v nouzáku programy AdwCleaner a MBAM.