Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava pro střih v Pinnacle 18-19

Ahoj všeci,dostala jsem jako dárek GoPro kamerku a nemám počítač,který by zvládl střih v HD kvalitě.Stříhat budu v Pinnacle,který jsem dostala ke kameře.Prosím o radu jaký počítač koupit, případně,kde si nechat vhodný postavit.Cenový strop mám 30tis. bez monitoru.
Děkuji a zdraví Jolana S.

Minimální požadavky na PC k dané verzi Pinnacle jsou vždy uvedeny v manuálu a v tech.údajích prodejce. Stačí zadat v Gůglu verzi PS a najít patřičné parametry. (Jinak nedoporučuju to moc šidit, pokud se bude stříhat video v full HD, je to dost náročné a v případě slabého PC se to bude sekat)