Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 10k

Zdravím, potřeboval bych pro mámu sehnat notebook do 10k. Bude ho používat na běžný prohlížení internetu, sledování filmů atd. Nesmí být černý (chce červený,stříbrný apod.) Jinak na značce ani tak nezáleží. Ale já se v notebookách a jejich komponentech nevyznám a tak nevím co vybírat. Díky za tipy
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Notebook je pro mámu, ne pro mě, takže chce nějaký stylový a černý se jí nelíbí. Hry na tom nebude hrát žádný, prostě jen prohlížeč + filmy, nic víc nic míň, zase ale to musí mít alespoň takový výkon, aby se Chrome nezapínal půl minuty žejo.. A vážně to stačí do 10k