Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak vypalit bootovaci DVD?

zdravim, neporadil by mi nekdo jak mam vyplait iso obraz linuxu jako boot?

-dostal sem radu staci vyplait na rw jako datovy -mam ho na rw ale jeste s nekolik myma souborama ale to proste nebere

-v starsim neru to po me ve finalnim kroku chce disketu, lol takovou vec nemam davno (ani mechaniku FDD)
-v novym neru mi to rekne to co ve starym- ze prepina na UDF, ale uz nedovoli pokracovat, viz. obrazek:
42753zmen_na_udf.jpg

-dostal sem jeste jednu radu vypalit to pres clone/dvd, ten vsak nemam ale asi ho zkusim stahnout snad je demo ke stazeni

nemate vsak nekdo nejaky jasny navod, prosim?
Změna kategorie, původně: SW hádanky (host)

diky moc uz to slape, dal sem na radu karla, fakt sorry za ten lamackej dotaz ale kdyz ja mam nera prvni den (resp. ted druhej :-| )
vyplait jako boot to slo, jen to ted enjde nainstalovat ale to uz resim an linux fore. diky vam vsem moc, preju hezky den a hodne uspechu ;-);-);-)