Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sa stále reštartuje

Dobrý deň.
Mám Pc, ktorý sa stále reštartuje pri štarte. Presne jak dokončí Windows Xp logo, tak po par sek max 10 padne a reštartuje sa. V BIOSE beží kľudne aj 5 hodín v kuse. Ani Núdzový režim nejde spustiť. Stále robí to isté. Kondenzátory na Zakladnej doske sú v pohode a HDD taktiež, lebo mám 2 HDD a z toho iba jeden napojený ale na obidvoch je Windows Xp. Môže to byť zdroj? Ďakujem vopred. :)

Moze to byt uplne vsetko, kludne aj len blbo nastaveny BIOS (SATA mode AHCI vs IDE), alebo Win z ineho PC, ak sa to restartuje kvoli bluescreen.

Uplne prva vec ktoru mas skusit (az po tom overeni AHCI vs IDE) je nabootovat instalacku a skusit win nainstalit nanovo, alebo/aj skusit nabootovat live linux. Aby si aspon vedel ci HW funguje stabilne (v BIOSe to neoveris tam neni aktivny ani dynamicky speedstep ani cstates ani nic)

Napisane je tam: P: c0000218 {Chyba souboru registra...
istr nemuže zavést podregister
SystemRoot\System32\Config
o jeho protokol nebo alter
bor je poškozen, nebyl nalezen neb

ajovani vypisu fyicke pameti RAM
is fyzickej je dokoncen
adejte o pomoc sprívce systemu

To je všetko ale nebolo tam napísane všetko lebo pravý bok bol odseknutý a pravý mi kamera nezaznamenala ... Opísal som to čo mi zaznamenala