Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení mikrofonu

Dobrý den, při připojení sluchátek, reproduktorů nebo sluchátek s mikrofonem do (jediné společné) zdířky pro jack v ntb se mi vždy objevoval dotaz, co z toho chci připojit. Možná jsem někdy zaškrtl zapamatovat nastavení při výstupu na reproduktory nebo sluchátka a nyní když připojím mikrofon, bere mi to zvuk přes vestavěný mikrofon, nikoliv připojený, což mi vadí. Prosím o radu, jak dosáhnout opět aby si to vybralo připojený mikrofon pro nahrávání hlasu. Děkuji za odpověď.

Bud v ovl.panely - zvuky na karte prehravanie a nahravanie, alebo aj v ovladacoch zvukovky, ikonka je niekde vpravo dole a tam sa da otvorit nejaky ovladaci panel zvukovky. Da sa tam aj tusim zvycajne aj zrusit to zapamatanie alebo aj nastavit ze co je v tom jacku strcene apod.