Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde gamepad

zdravim, este vas poprosim velmi o jednu radu, nejde mi akosi gamepad genius, je novy, naistaloval sa do ntb, ale v hre nefunguje, hra f1 2014, velke dakujem kazdemu

Ja neviem ale nema k tomu vyrobca na webe (nejake genius.com) aj nejaky ovladac pre tvoje Win?

pripadne moze sa to dat nastavit v hre niekde ze mas gamepad, skus si prejst nastavenia hry vsetky. Inac to je mozno skor dotaz do hernej poradne (viz lista navrchu "Hry")