Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní monitor do 10 000 ?

Zdravim,

chtel bych si poridit herni monitor do 10 000,-. Parametry, ktere pozaduji jsou: 24", 1ms odezva, 144Hz ob. frekvence. Jak rikam, mel by byt herni, zive barvy, nastavitelny stojan. Je mi jedno jaka znacka to je.

Nasel jsem si zatim tento http://www.czc.cz/benq-xl2430t-led-monitor-24/1579 93/produkt
, ale chtel bych se zeptat i vas ostatnich, co byste mi doporucili a jestli tento monitor neni az prilis, a ze by se za mene penez dala poridit vykonove skoro stejna alternativa. Penize se investovat nebojim, protoze kdyz uz si neco kupuji, tak se snazim koupit TOP, aby to co nejdele vydrzelo a ja nemel vycitky svedomi pri pripadnem zklamani z levnejsi koupě.

Prosim o navrhy s linkem.

Diky, mejte se.

Být ochoten vypláznout 10k za TN šunt, to chce opravdu odvahu.
Když nebudeš lpět na nesmyslném:

1ms odezva

(jelikož je to stejně jen marketingový tah)
a nebudeš další trotlík, který ujíždí na:

144Hz ob. frekvence

(jelikož i bez toho můžeš mít "gaming" monitor)

.. tak máš i naději, že si třeba vybereš něco lepšího, než ten tvůj postnutej křáp.
100x lepší příklad: http://www.czc.cz/eizo-foris-fs2434-bk-led-monitor -24/157149/produkt

Pokud se jeho poznamka o blbem hernim monitoru vztahovala na ten BenQ, tak byla velmi trefna. Samozrejme to EIZO je o necem jinym.

Ja si ted poridil:

http://www.czc.cz/eizo-ev2455-wt-led-monitor-24/16 5123/produkt

A maximalni spokojenost, ale s ohledem na hry samozrejme radeji ten EIZO Foris, ktery i vyjde levneji.

---

tazatel: 144Hz, 1ms odezva :-D - jasne, kup si cokoli, klidne ten BenQ, pokud vybiras monitor podle techto parametru a je ti ukradena kvalita zobrazeni, tak ti i ten zvoleny bude bohate dostacovat.

k nicemu ... :-D

odezva 4ms, to chtit nebude ani kdyby to bylo zadarmo. :-)

---

Joxy: Nikdy jsem si nekoupil monitor pod 10K, predchozi LCD stalo 15.500,- predtim CRT bylo za 12.000,-, takze to EIZO co jsem poridil ted, jsem hodne setril. ;-) Jak delas trochu s grafikou, tak je hodne poznat, kdyz mas solidnejsi monitor.

Ono je to i o pozadovanem rozliseni (pomeru obrazu). Ja pozaduji, kdyz uz se skoro neda sehnat 4:3 (nebo za vysokou cenu), tak aspon 16:10 teda od Asusu jsem zvazoval:

http://www.czc.cz/asus-pb248q-led-monitor-24/12291 2/produkt

Ale nakonec jsem se rozhodl priplatit za EIZO i kvuli pekne 5 lete zaruce.

Kdyby mi stacilo 1920x1080 (16:9), tak bych si asi rozumel i s:

http://www.czc.cz/asus-vn248qa-led-monitor-24/1708 06/produkt

a to je uz cenove hodne prijemne. Takze pokud nemas pozadavky jako ja, tak jasne, ze muzes na monitoru neco usetrit a dat to jinam.