Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šetřič obrazovky

Zdravím
Včera jsem čistil disk normálně ve WIN žádným speciálním programem a od té doby mi nejde šetřič obrazovky a tudíž pak žádné uspání počítače apod.Nastavení mám.Už nevím co dál díky za rady.
OS Windows Vista Ultimate.

A jéje, čištění speciálním programem... A název toho programu? Co všechno jsi pomocí něho čistil? Disk? Registry?

Zkus se podívat do správce událostí, jestli tam Win nehlásí nějakou chybu.

Zkusil jsi vrátit bod obnovení?