Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - přeinstalace do továrního nastavení

Čau, svůj starý počítač s Windows 10 jsem chtěl přeinstalovat do továrního nastavení , aby se smazaly soubory, ze začátku to šlo normálně a viděl jsem průběh , že je hotovo 23% , odešel jsem na jídlo a objevil se restart a teď je pouze černá obrazovka a vyskakuje myš s přesípacími hodinami, má s tím někdo zkušenost a poradí, mám prostě čekat jo ? Díky za pomoc

ověř si, že neztrácíš čas a že pro ten starý krám existují ovladače. podmínka: 2-jádro a 4gb ram.
stáhni si .iso a začni novou čistou instalaci.
samozřejmosti jako ovladače w10 k tvé základní desce, stažené předem na flashku nebo na druhý oddíl, to snad připomínat nemusím.