Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velké využití paměti RAM

Zdravím

Už jsem zoufalý... Po instalaci na novém PC na Windows 7 Ultimate, po nějaké době naskočí RAM na 4GB z 8GB a také celkově zatěžuje procesor, a ne a ne se snížit, problém je i když není žádný program spuštěn... Nemáte s tím zkušenosti?

Windows 7 Ultimate SP1
CPU: AMD FX4320
RAM: 2x4GB 1866Hz
GPU: Asus Strix GTX 960 2GB

Díky xaverista

1.6gb: dá se to zjistit i ve windows, ale chce to nastavit zobrazení pid ve správci úloh a ještě porovnat s "tasklist /svc" - to laik spíš nezvládne.
jednodušší je spustit ms process explorer a přečíst si to v něm:
svchost.exe -> wuauserv jsou automatické aktualizace. když jsou nefunkční, snaží se opakovaně domluvit se serverem a zabírají víc místa.