Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook nepoužívá dedikovaný grafický chip

Zdravím, už teď děkuji že jste si udělali čas a přečetli si můj problém.

Notebook:
ACER
CPU: intel pentium
GPU: Intel HD graphics + NVIDIA geforce GT520M 1GB

A zde nastává ten problém.
Při spuštění nenáročné hry, kterou tato sestava musí utáhnout to prostě nejede. Koukal jsem po googlu na řešení, protože NTB nepřepne tu blbost od intelu na NVIDIi. Zkoušel jsem: Drivery, nastavit v NVIDIA control panelu že chci všechno přes dedikovanou grafiku, zkoušel jsem i přímo pro hru udělat vyjímku = NIC

Zkoušel sem i v BIOSu vypnout tu zhovadilost ale bohužel BIOS mi dovolí nastavit pouze čas a datum :)

Proto vás prosím o radu, jsem už vážně zoufalej.... Děkuji!

A jak si prisiel na to ze to neprepne ne nvidiu? Trebars sa to prepne, a mas to zavirene.

v biose ma byt ZAPNUTE switchable graphic, a ne vypnute zhovadilosti.

P.S> a musis mat nainstaleny spravny ovladac pre obe grafiky, preinstaluj ich preistotu z webu vyrobcu ntb, tam by mali byt spravne.