Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze stahovat ani aktualizovat aplikace na Obchodu Play...

Dobrý večer,

mám problém na svém telefonu ThL W100. Nelze stahovat ani aktualizovat aplikace na Obchodu Play. Vyberu nějakou aplikaci, dám "AKTUALIZOVAT" nebo "INSTALOVAT", aplikace se začne stahovat, v oznamovací oblasti se objeví ikona stahování, poté dojde na dejme tomu 94%, ikona stahování z oznamovací oblasti zmizí a konec zvonec, dál se nic neděje. Dělá to úplně u všech aplikací, ani hard reset nepomůže. Mohli byste poradit, co se s tím dá dělat?

Díky, Jakub Michálek.

Nejrychlejsi reseni je zazalohovat a uvest telefon do tovarniho nastaveni.

Jinak muzes zkouset vymazat cache, vymazat data aplikaci Google Play, služby Google Play, apod.

Nemas jen zaplnene interni uloziste dat?

Soráč, asi jsem to špatně napsal, hard reset mělo znamenat obnovení do továrního nastavení, což jsem provedl.

Cache jsem vymazal, data obchodu Play jsem vymazal, data služeb Google Play jsem vymazal, avšak výsledek stále stejný.

V interním úložišti mám volno pro aplikace 171MB, což je ještě dost, navíc, Obchod Play by na nedostatek paměti upozornil.

V interním úložišti mám volno pro aplikace 171MB, což je ještě dost

Coz je zoufale malo, 500MB minimum, proc te to neupozorni nevim.

Nepomuze-li ani uvolneni mista, tak jsi jakoukoli software zavadu uz vyloucil obnovenim tovarniho nastaveni, takze vyhodit a poridit novy smartphone, ale na 99% je to tim mistem v ulozisti.

Akorat zkusit uvolnit to misto v ulozisti, jinak nic.

Staci aby se chtel aktualizovat Google Play a to misto je tam potreba, navic co si pamatuju problemy na ZTE Blade, kde jsem s nedostatkem volneho mista valcil furt, tak tak to zacalo stavkovat pri mene jak 150MB a od te doby co vim, tak Google nechal limity narust, takze opravdu nevim, jak ti to mohlo doted behat s 50MB, kdyz to ani oficialne behat nema.