Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s gamepadom v pes6

caute,nemali ste nahodou niekto problem s nastavenim gamepadu v pes6? uz som niekde cital, ze taketo problemi su ..nejde mi napr. nastavit lavy analog dohora a celkovo je to dake domotane.a este k tomu mi to rozhadzalo aj nastavenie v pes 5. mam logitech dual action, koli sestke som si ho teraz kupil a taketo problemi.diky moc,budem vam do smrti zaviazany..

zastanu se Touchwooda, jsem jeste o rok mladsi nez tazatel, ale tahle hra mi vubec ale vubec nic nerika, protoze tenhle typ her me proste nebere. Me taky kdyz vsude v metru vidim wokeni WOW napadne akorat asociace proc bych mel vistam rikat World Of Warcraft ( WOW ), ale pri pokladani otazky se snazim vyjadrit co nejsrozumitelneji, tudiz komunitni zkratky nechavam stranou.]:(