Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání oblíbených při vymazání historie navštívených stránek

Dobrý večer,
kolega má w xp media center, a při vymazání historie po nastaveném čase se mu vymaže i seznam oblíbených - favorites v IE . Vzhledem k legálnosti systému asi IE7, to nevím jistě. Při ručním vymazání historie to samé.Zálohu má psanou ručně a po ztrátě je tam dopisuje ručně.:-? Ještě je zajímavé, že se mu jich tam vejde jen omezený počet, neobjeví se mu posuvník při větším počtu adres.
Netuším, proč si to neexportuje někam do zálohy, ale to není předmětem dotazu.

ou jee to by ie7 delat nemel - mazat po urcitych dnech lze pouze historie ne favorites.
--
obecne rady:
preinstalovat ie7
zjistit jestli na prohlizec neni oprava (win update)
zakazat veskere doplnky (active x ci bho) a zredukovat je na prijatelny pocet-takovy seznam google yahoo listicky bych mu vykopnul.
projet disky na breberky - vir spyware
neni spusteno nejaky super aktivni cistidlo systemu?
----
netreba je dopisovat rucne - vytvorit oblibene,presunout se v pruzkumniku do slozky C:\Documents and Settings\jmeno uzivatele\Oblíbené položky - tam jsou ty oblibene polozky ty muze zkopirovat libovolne nekam a pak je po smazani vratit zpet - ale to neni predmetem dotazu
---

netreba je dopisovat rucne - vytvorit oblibene,presunout se v pruzkumniku do slozky C:\Documents and Settings\jmeno uzivatele\Oblíbené položky - tam jsou ty oblibene polozky ty muze zkopirovat libovolne nekam a pak je po smazani vratit zpet - ale to neni predmetem dotazu

Já to dělám tak, že dám soubor-export do htlm souboru (minuta) a pak zase soubor-import z toho souboru (taktéž minuta).
Ale to neni predmetem dotazu.