Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet banking

drý tro...

mám tenhle problémeček...

mám účet u KB a poslal jsem penízky na xxx-xxxxxx místo na xxxxxxxxx (no ona to nebyla moje chyba, ale co už..)

může ten účet mít někdo jiný nebo se mě pravděpodobně příkaz vrátí???

a nebo jak stornovat podaný příkaz (dneska v 17:00)

díky za answer

1.Přečtěte si nápovědu.
2.Podívejte se na status příkazu.

čekající (AU) Příkazy, které byly uživatelem odeslány ke zpracování, avšak služba je ještě neodeslala do centrálního systému banky (např. příkazy s dopřednou splatností se do centrálního systému posílají až na začátku účetního dne splatnosti). Tyto příkazy lze upravovat a mazat. Jejich úprava musí být autorizována, tj. uživatel ji musí podepsat, a proběhne též kontrola limitů uživatele i subjektu. Zrušení čekajícího příkazu zvýší denní limity (uživatele a subjektu) jen tehdy, jestliže dojde ke zrušení ještě týž účetní den, kdy byl příkaz do banky odeslán.

Pro p. Fialu: Moje banka funguje dobře, pokud si nainstalujete (nejlépe z jejich stránek) tu verzi Javy, se kterou to má momentálně KB odladěné.....

Moje banka funguje dobře, pokud si nainstalujete (nejlépe z jejich stránek) tu verzi Javy, se kterou to má momentálně KB odladěné.....

Já jsem neříkal, že MojeBanka nefunguje dobře. Já jen tvrdím, že ve srovnání s ostatními bankovními softy na tom není nejlíp... Normální bankovní soft podporuje nejen IE, umožňuje spoustu dalších operací - správu investičních fondů... A abych nezapoměl, neotravuje uživatele každou chvíli s aktualizací certifikátů, se kterou si BFU neporadí, protože mu není jasné, co po něm vlastně banka zase chce a které si stejně uloží na plochu, aby je nemusel hledat.

Souhlasím - KB má internetové bankovnictví opravdu blbé. Nejenom že je zbytečně složité, otravné, potřebuje to javu.. je taky nebezpečné. Kód z SMS se zadává jen pro první transakci, na ostatní už stačí pouhé heslo certifikátu.
Například ČSOB má bankovnictví pro uživatele mnohem jednodušší, funguje ze všech browserů - a přitom je bezpečnější.