Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhad ceny notebooků

Ahoj, rozhodl jsem se prodat dva notebooky, které mi nevyužívané jen tak leží v šuplíku. Vzhledem k tomu, že si ani přinejmenším netroufám odhadovat jejich bazarovou cenu, prosím vás odborníky o orientační odhad.

1. Sony Vaio PCG-81112M (VPCF11Z1E)
http://www.czc.cz/sony-vaio-f-vpcf11z1e-bi/73147/p rodukt
Verze se 250 GB HDD (ne 500 GB jako v popisku na CZC)
Na displayi má uprostřed vedle sebe asi 4 neaktivní pixely

2. MacBook Pro 15" 2010 (MC373LL/A)
sp582
Jedná se o tu nejvíce výkonnou verzi s i7 procesorem

Děkuji za pomoc!
Pekný nedělní večer všem.

Jestli je to Vaio zachovale, tak realna hodnota tak 5.000,- ale na aukro bych ho zkusil soupnout za dvojnasobek, lidi jsou blbci a na Sony Vaio slysi. U Apple to bude podobne, ale cenu si vubec odhadnout netroufam.

dostat 10 za stary notebook je uspech, neviem co cakas. Daj to na nejaky aukciovy server (ebay, aukro, apod) a uvidis kolko ludia budu navysovat, tak tolko je jeho hodnota. Cena veci je taka aku za to je nejaky kupec ochotny dat, a ne nejake vypocty. Za nejake 2sto rocne mazanice na platne davaju ludia aj miliony, a pritom je to furt len mazanica :) A naopak nejake high tech nema velku hodnotu ak sa nenajde kupec.