Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB do 350 Eur

Dobry vecer,

Chcem si kupit NTB do 350 EUR, cena je pevna. A mal by byt z alzy.

Zapacili sa mi 3 kusy, vedeli by ste mi poradit ktora volba by bola najlepsia , popripade nieco ine lepsie do danej ceny:

https://www.alza.sk/lenovo-ideapad-g50-30-black-d2 173179.htm?o=1#popis

https://www.alza.sk/lenovo-ideapad-305-15iby-green -d3861183.htm?o=2

https://www.alza.sk/lenovo-b50-80-black-d3850662.h tm?o=1#popis

Mne sa najviac pozdava ten prvy, kedze procesor je 4 jadrovy s frekvenciou 2,16 GHz, 4 GB Ram, hybridny disk 500 GB HDD + 8 SSD, Intel HD grafika ( ale tu je u kazdeho len integrovana do takej ceny ) co vy nato ?

A este mam nejake nejasnosti, ten 8 GB SSD je naco dobry ? Kedze 8 GB nestaci ani len na OS ? Naco je vyuzivany ?( viem co je SSD )

+ pise, ze: Klavesnica - CZ, co mam chapat pod tymto pojmom ? ze cely NTB bude v cz jazyku, alebo bude moznost zmenit ho na SK ? Alebo len klavesnica bude ceska a nebude problem pridat slovensku ?

Dakujem

Zober ten prvý, v tejto cenovej relácií je to jedno. Všetky sú kanceláre.

A este mam nejake nejasnosti, ten 8 GB SSD je naco dobry ? Kedze 8 GB nestaci ani len na OS ? Naco je vyuzivany ?( viem co je SSD )

Je to na nič, zrýchliš len tým štart windowsu.

+ pise, ze: Klavesnica - CZ, co mam chapat pod tymto pojmom ? ze cely NTB bude v cz jazyku, alebo bude moznost zmenit ho na SK ? Alebo len klavesnica bude ceska a nebude problem pridat slovensku ?

Prepnes vo windows slovencinu na klávesnicu.

Ok, to nebude problem stiahnut jazykovy balik a nainstalovat ho. Dakujem :)

Este som narazil na jednu vec, ze v tomto NTB je ,, superfish " - adware "virus". Cital som o tom nejake clanky a snad nebude problem komplet vyhodit tento zbytocny SW. Mate niekto s tymto skusenosti ??