Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se dostat do PC přes přihl. okno (nemám heslo)

Zdravím všechny. Zhrzelá kolegyně, co odchází z práce vděčně vypla PC a bohužel neřekla, jakým heslem se do PC přihlašovala. Zdědil jsem PC po ní, ale bohužel se nemůžu do něj přihlásit. Admin účet na něm nikdy ani nebyl - ona byla vlastně admin. Může mi někdo poradit, jak se do PC dostat?
Prohledaj jsem fórum a našel návod s prográmkem ntpasswd .
Potřeboval bych ale podrobnější návod - nejsem zas tak dobrej v angličtině a nechci, aby mi něco uniklo - trochu jsem to pochopil.
Nebo není nějaký jednodušší způsob než přes bootovací CD?
Díky

Jestli ta zhrzená kolegyně ještě neodešla, lze na ni zatlačit nevydáním zápočťáku. A heslo budete vědět raz dva. Nevím jak u vás, ale normálně odchozí zaměstnanec předává pracoviště, pomůcky, materiál atd. oproti "předávacímu protokolu"...

Pavel