Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení profilu modemu Huawei E5180

Zdravim všechny.Máte někdo prosím zkušenosti s nastavením modemů od mobilních operátorů?Mám aktivní službu 4g LTE internet na cesty od Vodafone,ale bohužel nemám modem,který k této službě vodafone dodává.Mám podobný modem od t-mobile Huawei e5180.Avšak po vložení simkarty do modemu se sice snaží připojit,ale vždy mi píše hlášku nesprávný profil.Napadlo mě,že stačí pouze přepsat profil t-mobile na vodafone??Modem nebude blokovaný na jiné sítě?Děkuji za info

Podařilo se to už někomu vyřešit? Řešim to stejné s modemem E5180 od T-mobile a po vložení sim Vodafone píše neplatný profil. Zkoušel jsem vytvořit nový profil protože ten původní nejde smazat a stále stejná hláška. Pokud je blokovaný dá se přehrát ten hnus od T-mobile? Díky