Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru telefonu

Dobrý den,
Mám telefon nokia lumia 520 ale protože mám teď i služební telefon tak nosit 2 telefony je pro mne značně nepohodlné.
Chtěl bych se zeptat jaký telefon by jste doporučili? Od telefonu vyžaduji hlavně dual sim. Byl bych radši s cenou při zemi.
zatím jsem byl s windows phonem spokojený ( nemám problém přejít i na android) ale žádný v této cenové relaci jsem nenašel krom lumii 630 a 640 ty se mi ale příliš nelíbí.
Preferoval bych značky LG/lumia ale nebráním se jiným.
Děkuji.

u těch lumií co jsem psal se jednalo čistě o vzhled, který se mi nelíbil. Připadá mi to moc kulaté takové bez elánu :) ta 520 co mám má hezké ostrá hrany, stejně tak když se kouknu na LG G3 nebo 4 tak má krásný vzhled ale 9-14 tisíc za telefon se mi nechce dávat.

Takze pokud tazateli nevadi WP a sezene

Microsoft Lumia 640 LTE Dual

tak nemam nic proti, kamos ma jednoSIM variantu a pokud to clovek ma hlavne jako pracovni foun, tak je to OK.

Hledal jsem to v ceskych eshopech a variantu 640 LTE Dual jsem nenasel.

Jinak tu Lumii 640 Dual bych nebral, protoze ani neumi LTE. (LTE verze Lumie 640 ma jen jednu SIM.)

• 640 a je i <DUBLE SIM>, tak jak vsechny modely 640 jsou LTE.
• Osobne mam tu verzi s oneco vetsim displejem, také <DUAL SIM>.

[img=/file/view/24968-2sim-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/24968-2sim-jpg[/img]

Hledal jsem to v ceskych eshopech a variantu 640 LTE Dual jsem nenasel.

NENUZES NAJIT?

LUMIA 640 LTE http://www.czc.cz/microsoft-lumia-640-lte-cerna/16 8330/produkt?utm_source=mobilenet&utm_medium=cpc&u tm_campaign=Mobiln%C3%AD+telefony&utm_content=Micr osoft&utm_keyword=Microsoft+Lumia+640+LTE%2C+%C4%8 Dern%C3%A1
MUMIA 640 DUAL SIM https://www.alza.cz/microsoft-lumia-640-black-dual -sim-d2418531.htm?kampan=mobilenet_katalog&IDP=274 9?layoutAutoChange=1

Dal jsi dva odkazy:

1. CZC - jedna se o jedna SIM variantu

2. ALZA - jedna se o model bez LTE

Takze asi tak, co jsem se ptal cloveka, ktery tomu na rozdil od tebe rozumi, tak dvou SIM LTE se v oficialnim prodeji v CR nesezene, vubec tu nebyla uvedena na trh.

• Jak myslis, znam 2 lidi co ho meli (nasledovne prodali), uvedli, ze nema zrovna nejlepsi barvy, na to ze ma 13Mpx, fotky tomu neodpovidaji, bez svetla ty fotky odpovidaji 2MPX cameram a nejhlavnejsi, ze ho museli ROOTnout, jelikoz se casto zasekaval a chybel mu opravdu takova ta odezva pri navigaci nebo prochazeni menu.
• Za tu cenu mit dotekovou odezvu <135ms> mi pripadne hodne, coz odpovida telefonum za polovicni cenu. Kuprikladu oproti GRAND PRIME ktery ma <56ms>
• Ale zase na tom nema byt spatne s vydrzi baterky.