Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Entry second hdd password

Dobry den,
Musel jsem provest secure erase ssd disku. Ted to chce heslo druheho disku. Disk byl celou dobu bez hesla, nemohu se dostat sni do biosu. Nevi nekdo co s tim? Dekuji.

Mas v tom uplny gulas.

Heslo bolo zrejme ulozene v BIOSe, a si ho zrusil (z toho dovodu si robil secure erase?). A to iste heslo je samozrejme aj v druhom disku. Bud to heslo este vies, alebo ten disk mozes odpojit a darovat na charitu. :) Az ho odpojis, tak sa vsade dostanes.

Skusaj tie disky pripojit len po jednom ze ktory vlastne ma problem.
V BIOSe si teda zrusil nejake heslo alebo ne? (ak ano tak chod za povodnym majitelom, ze jake tam bolo heslo)
A viz aj otazky od brtnik vyssie (odkial presne to mas a co presne jak presne si s tym robil)