Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadí plochy

Dobrý den.OS Windows Home- po jeho nové instalaci jsem zjistil,že každá fotka, kterou uložím do složky Obrázky se objeví(její název) v Ovládací panely-Zobrazení-Plocha,tam kde je seznam pozadí.Dříve tam byly pouze obrázky,které jsem chtěl dát jako tapetu.Co jsem kde nastavil špatně?Děkuji.

Bude to zpomalovat Windows,když tam budou přibývat další?Nejsem si vědom,že bych někde potvrzoval adresář.Dělá to hned po nové instalaci OS.Fotky stahuji přes dodaný program k fotoaparátu Canon.Zkoušel jsem různá nastavení, ale pořád stejný výsledek.Děkuji.