Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přehození RAM a ještě něco

Dobrý den,
přemýšlel jsem o přehození RAMek z 2x1 na 2x4 nebo 2x2 protože vista žere 1Gb RAM.
No právě nevím které vybrat.

Jo a ještě když otevřu boční kryt a vyměnil bych ty RAMky tak jestli normálně nastartuju windows nebo najedu do BIOSu a musím tam něco nastavovat?

Takže nevím jaké RAMky mám vybrat na základní desku : MSI MS-7367
do ceny 2000 Kč.

počítač slouží na prohlížení internetu,youtube a na nějákou hru jako: Euro Truck Simulator 2,Portal 2 a Need For Speed Most Wanted 2012

cpu: AMD Athlon 64X2 BE-2350 2.1Ghz
gpu: Sapphire ATI Radeon HD 2600 XT 256mb
ram: 2gb (1x1) Kingmax semiconcudor 400Mhz
os: Windows Vista Home Premium 32-bit
mb: MSI MS-7367

Díky :-)

vista a novsie OS budu vzdy zrat okolo 1GB, pretoze je to tak dobre a ma to tak byt.
Nevyuzita RAM = vyhodene $$, nastuduj si zaklady dobreho memory managementu.

Vzhladom na to, co mas za stroj by som tipoval ze ti 2GB RAM staci na veci co na tom robis.

Vista nic nezere, vista RAM pouziva, pretoze na to je RAM urcena.
Vypni si sluzbu superfetch, potom ta vista ju nebude celu zaplnat.

BTW. 2GB RAM na vistu uplne stacia. Pripadne by som tam pridal dalsie 1+1 ale neviem naco by to bolo dobre. (stejne z nich uvidis len 3GB, lebo mas asi 32bitovy OS)