Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc zostava

Potreboval by som radu ci si mam alebo nemám skladať herné pc.
Mam vybraté HP Pavilion 500-527nc.
Ak si myslite ze by som si mal poskladať tak do ceny 600eur.
So zostavou by som potreboval pomoc.
Za rady ďakujem.:-)

prepocet na EUR neumim, ale slozene PC, pokud to nesklada nejakej idiot, je vzdy lepsi nez hotovka.

takze bych dopoucil si tady na poradne vyhledat (opakuje se to tu stale dokola) nebo rozepsat sve pozadavky a pockat, jestli ti nekdo neco nenavrhne a pak si to nekde koupit a nechat slozit.