Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnání sestav

Zdravím, mám možnost vybrat si jednu ze dvou pc sestav a i když nejsem uplně neznalej tak radši dám na názor zkušených.

1.
Intel Core 2 duo 3,00 GHz 3,00GHz
RAM 8GB
Grafika Nvidia Geforce 460 GTX
Windows 7
HDD 1TB

2.
Intel Core 2 Quad Q8200 4x 2,33Ghz
RAM 4Gb
ATI Radeon HD 6570 1Gb
Windows 7
HDD 320gb
v první řadě nečekám zázraky ale jde mi čistě o porovnání těhle dvou a je mi jasný že 8Gb RAM a 1TB HDD je lepší ale mě jde hlavně o ten procesor a taky grafiku. Díky předem

Na hry uz to dneska neni, to ani nahodou, ta 460GTX bude sice lepsi, ale nebude stihat procesor. Na druhou stranu Core2Duo ma problem s prehravanim nekterych HEVC 1080p videi, zatimco Core2Quad na vsechna vykonove staci v pohode.