Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc pro přítele

Ahoj všichni, přítel se rozhodl trochu vylepšit své nanicovaté PC, moc prosí o radu, jaké komponenty má koupit. Ovšem chce si nechat zdroj-Cooler master V700 (700W) a disk Seagate Constellation ST1000nm0033-9ZM173 1TB. Chce do toho vrazit tak plus mínus 15 000. Děkuji předem za pomoc

takze 15K bez zdroje a datoveho disku. to bude tak lepsi kancelarska sestava, to je vubec otazka, jestli to ma cenu upgradovat, protoze 7 let neni zase tak dlouho, pokud to tehdy byl high-end.

nakonec uz to tu napsal pedrosso, takze jen potvrzuji.

To mě fascinuje... Za 15K bez zdroje a HDD bude podle vás jenom nicka na kancelář.. Já mám počítač za 5800,- a jede mi v součásné době skoro všechny dnešní hry.. jak GTA V tak aji 4k videa.. netvrdím že to jsou komponenty z roku 2015 a víš.. Ale jede všechno jak má a bylo to koupeno po dílech za celkovou částku 5800,- , za další.. můj kamarád má koupený počitač z alzy za 14600,- a taktéž mu jede všechno... a je spokojený.. Další kamarád mám notebook za 18000,- a jak říkam .. též mu jede všechno .. tak nevím proč by za 15K nemohl mít normalní uživatel a k tomu -zdroj a + disku..:) Myslím to v tom dobrém .. nechci tady vyvolat peklo ;)