Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zachovat kopie mailů na servru, chci sinchronizovat účet v mobilu

Ahoj rád by jsem si přidal mailové účty google do mobilu s operačním systémem windows phone 8.1 .
Ale vím že se někde nastaví možnost aby byli zachovány kopie mailů na servru, aby když to zesinchronizuji a stáhnout se mi maily do mobilu tak aby se mi nesmazali na servru a zůstaly tam. Nevíte kde to nastavím v mobilu ?

Když budu chctít přidat dva účty google, když přidám jeden účet google, budu tam mít ve výběru v nastavení email a účty přidat účet možnost přidat google účet po přidání prvního i u druhého ?

někde jsem viděl že microsoft to má tak že od každé služby můžu přidat jen jeden účet a pak zmizí z výběru po přidání tak nevím jestli je to pravda nebo ne ?

Když budu chtít sinchronizovat jen nové zpravy co přijdou jde zrušit možnost sinchroniza starých zpráv v možnosti období ?

Díky moc

Nikde na google v nápovědě jsem nenašel ruční nastavení portů a adres pro příchozí poštu a odchozí poštu.
Na seznamu jsou adresy takové
"Server odchozí pošty (SMTP)" zadejte "smtp.seznam.cz".
Server příchozí pošty" zadejte "imap.seznam.cz"

To znamená že google adresy budou asi takové ?
Server odchozí pošty (SMTP)" zadejte "smtp.gmail.com".
Server příchozí pošty" zadejte "imap.gmail.com"

ale porty se asi v mobilu s windows phone 8.1 v outlook nenastavují že ?

Chci typ účtu zvolit IMAP, proto aby zůstali na servru maily.