Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdvojena linka ADSL

Zdravim,
mohol by mi niekto poradit nejaky adsl modem,do ktoreho mozem dat dve linky adsl.
Ide o to,ze mam doma dsl internet 1,5 Mbit,ale chcel by som zvysit rychlost dvojnasobne a jedina moznost je zaviest druhu linku,lenze neviem,kde by som mohol zohnat takyto modem.

Vopred dik

1. takto zvyšovat rychlost je dost nevhodné.

2. jediné řešení je nákup 2 ethernet DSL routerů, které podporují bridging, dále pak tyto bridge nasměrovat na linuxový stroj a zde vytvořit dvě PPP spojení, nad kterými pak můžeš uplatnit nějakou formu balancingu. Nicméně toto řešení ti nepřinese zvýšení rychlosti jednotlivého TCP spojení (to půjde prakticky vždy jen po jedné DSL lince)