Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno upgrade pc

Chcel by som som si kúpiť grafickú kartu ale neviem sa rozhodnúť. Rád by som sa zmestil do 250€(6755.25 czk). Pokukujem na R9 380 4gb a gtx 960 4 gb. Pre info mam 1080p monitor a neplánujem upgrade v blízkej budúcnosti (4gb chcem hrať niektoré tituly ,ktoré potrebujú viac vram aj na 1080 ako napr.: AC:Unity) Jedná sa o upgrade z SAPPHIRE HD 6450 (1gb ddr3).

PC
PSU: Cooler master b500 v2 (500w-85% efficiency)
Mainboard: Gigabyte H81M-S1
CPU: i7-4790k
Memory: DDR3 16gb dual channel
Hardisk: nepamätám a som lenivý pozriet :D

Karty výkonově jsou podobné, osobě raději AMD.
Ovšem kdo takovýto paskvil poskládal je ve hvězdách, drahý i7 K procesor a nejlevnější kancl deska, to nebude mít dlouhého života a to zvláště až dojde s novou kartou ke zvýšení celkového výkonu.
On ani ten zdroj není moc košér.

ten paskvil vznikol nadbytocnym procesorom od uja a mojho stareho pc ktory rodicia kupili z boh vie kade podozrievam METRO :D som rad za to co mam ako si si vsimol uz ta moja stara graficka karta neje prave urcena na hranie :( postupnem upgradujem len cem hrat nake novsie tituly s kamosmi ked pridem cez vikend domov z roboty :D a zatial to vidim ze graficka tento mesiac ma pre mna prioritu

+ amd ma laka viac + vysla by ma lacnejsie ale bojim sa ci 500w na to staci pretoze na strankach pise 500 min a co som chodil hore dole po forach je odporucany vykkonejsi zdroj jak odporucany

no ked uz mi venujes svoj cas (za com som velmi vdacny) ako som povedal postupne z nevyuzitych penazi setrim a planujem kupit viac menej cely pc(okrem ram a procesoru) dalsi mesiac by som cel kupit tu maticnu a asi jak citam aj zdroj by sa hodil doteraz som dedil casti pc od bohatsieho uja viz cpu ale momentalne neplanuje upgrade taze sa musim obracat sam nevedil by si mi poradit naku lacnejsiu kvalitnu dosku a zdroj? naj by bolo do 100€ ale asi to nepojde takze dajme tomu tych 200