Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 7000 Kč

Dobry den, rozbil jsem si svuj Galaxy S3 Neo a nechce se mi davat penize za opravu tak jsem se rozdhodl pro novy telefon.
Mam rozpocet cca 7000 a telefon bych chtel koupit u nejakeho overeneho prodejce aby pak nebyly zbytecne problemy se zarukou. Telefon budu vyuzivat na hovory, sms, GPS, fotky a internet (LTE neni podstatne) a obcas si i neco zahraju. Velikost chci max. 5", pamet min. 16gb, ram aspon 2gb. Co jsem tak koukal tak se mi zalibil Xiaomi Mi4 a tak se chci zeptat zda se da do 7k sehnat neco lepsiho?
Dekuji

Pokud bys prezil za osmicku, tak jednoznacne:

Samsung Galaxy S4 LTE i9506

Oni ho maji nekde i za min, ale neni to CZ distribuce, to zase tolik nevadi, ale spis abys to koupil u dobreho obchodnika, on uz pomalu konci v prodeji. Ale co se tyka vykonu, ten je porad OK a pro tebe, ktery jsi zvykly na kvalitu od Samsungu nenastane zadne rozhorcene prekvapeni, co vsechno nefunguje jako kdyz si koupis nejakou cinu.

Je pravda, ze sem byl hodne spokojeny, kdyz dost lidi na samsungy nadava na sekani apod. tak mi se za nejaky rok a ctvrt sekat nezacal a vse bylo porad plynule, jak je na tom s baterkou? A to xiaomi teda neni dobrej kup? Kazdopadne diky za tip, vypada zajimave.

Mamka ma S3 Neo, ja mam S4 i9506. S3 Neo je dobry telefon, no S4 je ve vsech ohledech lepsi vcetne pro tebe nepodstatneho LTE, ale pokud budes chtit casem mobilni internet, tak podstatne byt zacne, az se v roce 2018 (za dva roky) zacne vypinat 3G, jak oznamil T-Mobile. S4 ma proste vsechno vcetne toho LTE. Baterka ma lepsi vydrz nez S3 Neo. Fotak podle meho nazoru nejlepsi ze vsech smartphonu, videl jsem toho vic, mohl jsem mit i S5, ale podle meho je S4 nejlepsi. Navic S4 treba oproti S5 pusobi "malym" dojmem, uzke okraje a vubec bys netipl, ze to ma 5" displej.

Tazatel mel S3 Neo a zajima se o koupi S4 i9506, urcite je pro nej podstatne, ze mu neradi nejaky teoretik, ale clovek, ktery zna duverne oba ty smartphony a muze mu relevantne poradit.

Nikdo ti preci nenarizuje, aby jsi ty dotazy na smartphony cetl, kdyz te me odpovedi nebavi. ;-)