Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systémový disk a disk na data

Dobrý den,

pokud mám dva disky - jeden 120GB SSD na systém a 1TB HDD, které složky krom dolumentů, obrázků, videí atd... mám přesunout na druhý (HDD) disk.

Případně nějaká pomoc pro středně pokročilého jak to dělat?

Googlil jsem a dopadlo to tak, že jsem některé postupy nepobral a 80% mi nepomohlo. Takže to není tak, že bych nepoužil google.

Děkuji za trpělivost.

Skopirujes si tam len svoje data (fotky, videa, lubostne dopisy, apod). Nic viac. Zlozky na D: si vytvoris sam, napr. D:\Fotky, D:\Videa, D:\lubostnedopisy, atd.
Do nicoho v syseme nevrtas a ani sa tam nesnazis nacpat user profil, t.j. nechapem jake "postupy" chces tam prevadzat a preco.