Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí HP notebooku

Dobrý den. Vlastním notebook Star Wars Special Edition 15-an001nc od společnosti HP. Mám ale jistý problém s klávesnicí . Když hraju nějakou hru a normálně se pomocí "wasd" pohybuji tak nevim jak, ale najednou se zřejmě zapne nějaká funkce a klávesa zůstane aktivní přitom jí nedržím . Např. v Farming Simulatoru zatáčím vlevo třeba klávesu 5 krát zmáčknu pustím ji, ale ve hře to stále zatáčí. Děla mi to i v CS:GO . Koukla jsem se do nastavení ale nic jsem s mojí inteligencí nenašel prosím tedy pokud někdo ví co s tím poraďte. Děkuji

loading...

Vznika to asi najskor tak, ze keyboard controller robil nejaky dement v cine, a potom ked zmacknes napr. viac jak 4klavesy naraz apod tak to neposle key-up. Skus si to nasimulovat. Ale moze byt trebars aj mechanicky klavesa naprd apod.
Skus hrat na externej klavesnici (ale ne zas nejaku neco-tech ani genius radsej)

A dalsia vec je skusit odinstalovat vsetky HP aplikacie v ovl.panely - software, a restart. Je mozne ze tam je spusteny nejaky hotkey nezmysel od HP ktory programoval nejaky magor.
(resp. mozno ani netreba odinstalovavat len si skontrolovat v msconfig kartu po spusteni, a na test vsetko pozakazovat).