Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus 6670 -Windows 10, nevím si rady nějaká chyba, mám reklamovat ?

Dobrý den, chci se zeptat mám zde zmíněnou grafiku od ASUSU Radeon 6670, a před pár dny se mi začali dělat ve hře Minecraft Čtverce dál v texturách ale příjde mi že až po delším hraní,a u League of Legends mi to zas dělá že se sekne a zčerná(2-5 vteřin) mi obrazovka a naběhne, neví někdo co s tím ? Ovladače mám aktuální.
Karta je ještě do 2.10 v záruce. Předem díky za radu odpověď.

vis.screeny

9v6kbx
9v6l8f
9v6mum
9v6n5w

Z toho obrázku má někdo vyčíst, co tam máš za chybové zprávy? Tebe nenapadlo si ty zprávy zobrazit? Ten GPU Tweak běžně používáš? Nedělá ti to on? Taktoval jsi?