Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení notifikační diody při nabíjení

Ahojte.
Notifikační dioda normálně funguje. Zmeškané hovory, SMS, email, slabá baterie,všechno v pohodě. Při nabíjení taky svítí. Ale když při nabíjení příjde SMS tak dioda signalizuje stále nabíjení. Takže není vidět že vznikla nějaká událost. Bylo by dobrý kdyby to šlo nějak nastavit aby dioda signalizovala událost prioritně před nabíjením. Po přečtení dále signalizuje nabíjení. Nebo alespoň nějak vypnout diodu při nabíjení aby nesvítila. 5eším to zatím nastavení nezhasnutí displeje při nabíjení, tím se ale doba nabíjení úměrně prodlužuje. Kdyby vás něco napadlo byl bych vděčen.
Díky

Je to HONOR 4X. I to jsem zkoušel hledat ale moc jsem toho nevykoumal. Myslel jsem jestli by někdo neměl typ na nějakou aplikaci. Zkoušel jsem aplikace na nastavení led, Light Manager, Light Flow, LED Blinker, Ultimate LED, MyLED, LED Notification, a já nevím jaký ještě, ale stále to bylo stejné.