Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem více grafických karet

Dobrý den,
zajímalo by mě to, že když mám 2 grafické karty (např. integrovanou a dedikovanou) co se stane? Spojí se výkon, bude fungovat výkonnější/slabší anebo se to rozbije?

Děkuji, hauu

Trošku nechápu příspěvky
"Mě vadí pomalá grafická karta na intel core i5, nebo je snad dobrá? Jde alespoň odloupnout?"

"Ale já bych chtěl core i5.
Nebo jak si vede průměrný i5 s AMD octacore?"

No jinak i5 integrované grafiky nejsou nic moc. AMD FX nemají dokonce žádnou. Jediná integrovaná grafika na které už se dá něco dělat je AMD APU ( A serie )

ale samozřejmě mnohem efektivnější je mít dedikovanou grafickou kartu, která bude fungovat nezávisle na tom jestli máš integrovanou či ne.