Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB 2.0 porty na novém MB

MB ASRock QC5000-ITX - AMD A4-5000
Nefuguje žádný USB port,je vadná deska,nebo hledat závadu jinde.
Kamarád mi tvrdí,že nyní nové zákl.desky se tak brání instalaci nelegálních Windows,což se mi zdá nesmysl.
Prý se to musí nastavit v BIOSu.Má někdo nějaké zkušenosti?
Já tvrdím že základní deska,byť je nová je vadná.

kamarad tvrdi nezmysly.

Ked v tom nefunguje nic ani klavesnica v biose (porty ktore idu priamo zo zakl.dosky a ne nejake blbo zapojene vpredu) tak bud mas naprd zdroj (5V vetvu) alebo ta doska je vadna.

A ked funguje klavesnica v biose tak nic neni vadne a vsetko funguje spravne.