Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem centrum.cz označen jako původce spamu

Byl jsem informován u svého poskytovatele, že centrum.cz je označen jako původce spamů, proto na moji schránku nejdou doručit maily poslané přes internetové rozraní. nyní jsem zjistil že takto dojdou maily třeba na gmail.com za strašnou dobu, asi hodina a půl (samozřejmě do složky Spamu).

Snažil jsem se najít nějakou tiskovou zprávu, ale marně nevíte o tom něco víc?

takže:

gmail jsou sběrači osobních informací a nejde vypnout antispam, který je beztak naprd.

seznam má malo schránku bez té jejich aktivace

centrum je na nějakém globálním seznamu spammerů

atlas.cz je na tom podobdě (6.5.Použití údajů pro cílení reklamy: Atlas je oprávněn používat údaje z Osobních údajů pro cílení reklamy Uživatelům služby registrace. Atlas je zejména oprávněn Uživatelům zasílat reklamní e-maily na e-mailovou adresu uvedenou při Registraci podle těchto Smluvních podmínek. Atlas je oprávněn připojovat na závěr přijímaných....)

znáte nějakou alternativu, kterou nepoužíváte ze setrvačnosti ale z přesvědčení?